Projekt

Domy v rezidenčním areálu Na Výsluní – Údolí Herink jsme rozdělili do tří kategorií. I ty nejmenší jsou dost velké. Vždyť 110 m2 stačí pro mladou rodinu s jedním či dvěma dětmi. A což teprve 150 m2? Víme, proč jste opustili centrum hlavního města.

Chcete mít kousek za domem louku nebo les a hlavně vlastní zahradu hned pod okny. Nejmenší pozemek, který můžete v areálu Na Výsluní – Údolí Herink mít, je 252 m2. Takový prostor už se dá využít. Květiny, záhonky, stromy, posezení. Děti se mají kde batolit, psi se prohánějí po trávníku. Grilování, odpočívání, houpací síť. Zahrady oddělují vzrostlé stromy nebo až dvoumetrové paravány dřevěných plotů. Na stromy a trávu jste navíc nemuseli roky čekat. Zahrada už se zelenala, když jste se stěhovali. Stejně tak jsme pro vás vymysleli chodníky osazené přírodními kameny. Naši architekti využili při realizaci domů prvky fenk-šuej, starého východního učení o harmonii lidského života a domově s ideálním tokem energií.

Vysoká variabilita každého domu jej předurčuje k vytvoření osobního místa pro život, v neposlední řadě vás jistě potěší cena i možnost rozdělit investici do vašeho domova na více etap. Naše dvoupatrové domy jste si totiž můžete pořídit s vybaveným přízemím a prvním poschodím a druhé podlaží bude jen připravené na dokončení , na to je přeci dost času, až děti povyrostou a finanční situace to dovolí.


Představili jste si to? Není na čase měnit sny ve skutečnost?